اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

۵/۵ – (۴ امتیاز)

زمانی که تصمیم دارید اتاق نوزاد لاکچری طراحی کنید باید به تمام اجزا و وسایل توجه کرده و در انتخاب کوچکترین تا بزرگترین وسیله دقت کافی داشته باشید که هیچ کم و کاستی نداشته باشد. زیرا کوچکترین وسیله ناهماهنگ می تواند دیزاین شما را ناقص جلوه دهد. شاید گمان شود که نوزاد به طراحی اتاقش بی تفاوت است، اما این یک اشتباه است! زیرا نوزاد خیلی زود با نگاهش اشیا را دنبال کرده و با آنها سرگرم شده و تاثیر بسیار زیادی از آنها می گیرد. در این بخش از مطالب دکوراسیون اتاق کودک دکونیوز جدیدترین مدل و عکس و ایده چیدمان اتاق نوزاد پسر و دختر لاکچری و لوکس را به همراه نکات مهم آن ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

اتاق نوزاد لاکچری با رنگ مناسب

اولین بخش در اتاق نوزاد رنگ زمینه و تم اصلی می باشد. از نظر روانشناسی، رنگ ها از همان روزهای اول تولد می توانند روی روان و شخصیت نوزاد تاثیر گذاشته و آرامش یا هیجان برای آنها در پی داشته باشد. به همین دلیل است که در دکوراسیون داخلی به شدت بر رنگ ها تاکید شده و باید از نظر روانشناسی مورد بررسی قرار گیرند.

در طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد لاکچری رنگ های خنثی بیشترین استفاده را دارند. رنگ هایی مثل خاکستری، سفید، سرمه ای، آبی روشن و تیره، رنگ های کرمی و قهوه ای از جمله رنگ هایی هستند که برای تم یک اتاق لاکچری می توانید استفاده کنید. بهترین رنگ اتاق کودک از نظر روانشناسی را قبلا به طور کامل بررسی کرده ایم و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

ایده های شگفت انگیز دکوراسیون اتاق کودک کارتونی را از دست ندهید

اکسسوری و اسباب بازی های اتاق

در هنگام خرید اسباب بازی ها باید توجه داشته باشید، رنگ هایی را انتخاب کنید که از مشتقات رنگ زمینه ی اتاق باشند. استفاده از عروسک های بزرگ و کوچک از حیوانات می تواند روحیه دوستی با حیوانات و طبیعت را در کودک شما تقویت کند.

استفاده از تخت های فانتزی با اشکال مختلف از حیوانات یا وسایل مورد علاقه بچه ها مثل ماشین برای نوزاد پسر و کالسکه برای نوزاد دختر در دیزاین لوکس جلوه بسیار خوبی دارند.

هرگز اجازه ندهید دیوارها خالی بمانند، نقاشی های دیواری یا استفاده از کاغذ دیواری های فانتزی و سه بعدی نیز می توانند به دیوارها زیبایی خاصی بدهند. همچنین می توان شلف هایی روی دیوار نصب کرد و عروسک ها و اسباب بازی ها را بر روی آنها قرار بدهید.

در دیزاین اتاق نوزاد لاکچری استفاده از مبل های لوکس و پاف را فراموش نکنید. یک فضا برای معاشرت با مهمانی که برای دیدن نوزاد آمده یا برای خودتان زمانی که می خواهید در کنار تخت او لحظاتی را بگذرانید بسیار ضروری بوده و زیبایی دوچندانی به اتاق خواهد داد.

اگه دنبال دکوراسیون اتاق ۶ متری کودک هستی کلیک کن!

اتاق نوزاد دختر لاکچری

اگر نوزاد شما دختر می باشد یک میز توالت زیبا در سایز کوچک می تواند برای دنیای دخترانه ی او جذابیت داشته و همچنین فضای شیک اتاقش را بدون کم و کاست نشان بدهد. البته در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دوقلو کمی تفاوت وجود دارد که در حین چیدمان باید به آنها توجه داشت تا نظم محیط به خوبی حفظ شود.

یکی از بخش های کاربردی که برای اتاق نوزاد دختر لاکچری می توان در نظر گرفت کلوزت روم می باشد. کلوزت روم اتاق نوزاد شما با توجه به ابعاد اتاق می تواند کوچک یا بزرگ باشد. از آنجا که وسایل نوزاد زیاد می باشد و لباسها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، زمان چیدمان سعی کنید نظم و ترتیب خوبی را رعایت کنید تا این قسمت زیبا به یک گوشه ی شلوغ تبدیل نشود.

پیشنهاد میکنیم فنگ شویی اتاق کودک رو از دست ندین!

استفاده از لوسترهای بزرگ و کریستالی یا لوسترهای کودکانه برای نورپردازی می تواند یکی دیگر از کارهایی باشد که در دکوراسیون اتاق لاکچری انجام دهید.

اتاق نوزاد پسر لاکچری

در چیدمان اتاق نوزاد پسر لاکچری نیز می توانید کلوزت روم را به کار ببرید و در این زمینه تفاوتی از نظر جنسیت وجود ندارد. یکی از انتخاب های عالی برای اتاق پسرانه، انتخاب اتاق با تم کارتونی می باشد. به عنوان مثال می توانید برای سرویس خواب و فرش و تزئین دیوارها از تم های کارتونی از قبیل مرد عنکبوتی، سگ های نگهبان و غیره استفاده کنید.

عکس اتاق نوزاد لاکچری

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)