شرکت ملی پخش برای چندمین بار حذف کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران و افزایش قیمت بنزین را تکذیب کرد

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پی شایعات مطرح‌شده در رسانه‌ها و فضای مجازی مبنی بر حذف کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران، طی اطلاعیه‌ای این ادعا را تکذیب کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اطلاعیه‌ای جدید در خصوص وضعیت کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«۱- به اطلاع هموطنان می‌رساند در پی انتشار برخی اخبار در رسانه‌ها و فضای مجازی در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از چرخه عرضه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، به اطلاع مردم عزیز می‌رساند موارد مورد اشاره شایعه‌ای بیش نیست و همچنان مطابق روال گذشته عرضه بنزین در تمامی مناطق سی‌وهفت‌گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با نرخ اول به صورت یارانه‌ای (۱۵۰۰ تومانی) و بنزین با نرخ غیریارانه‌ای (۳۰۰۰ تومان) انجام می‌شود.

۲- درباره افزایش قیمت بنزین، به اطلاع هموطنان می‌رساند این موضوع نیز تکذیب می‌شود و هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین اتخاذ نشده است و از اساس چنین موضوعی هم مطرح نیست.

۳- از هموطنان تقاضا می‌شود به شایعات منتشرشده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار صحیح را از سایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به آدرس niopdc.ir دریافت کنند.»

همه پمپ بنزین ها کارت سوخت آزاد ندارندحذف کارت‌های سوخت جایگاه‌داران صحت ندارد/هیچ‌تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین گرفته نشده

انتهای پیام/؛

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)