اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

در حالی حمل‌ونقل ریلی به واسطه بارش‌های موسمی دچار اختلال شده که یکی از شرکت‌های ریلی از مسافران مبالغی بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان را علاوه بر قیمت بلیت‌ها دریافت کرده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حمل‌ونقل ریلی مسافری کشور به دلیل بارش‌های موسمی روزهای اخیر دچار اختلال شده است. نمونه بارز این اتفاق نیز توقف قطار گردشگری تهران-شیرگاه حامل خبرنگاران و خانواده‌های آنها در ایستگاه فیروزکوه بوده است.

در این بین اتفاقات قابل تامل دیگری در سایر قطارهای مسافری روی داده است. بر این اساس در قطار مسافری بندرعباس-تهران شرکت بن‌ریل از مسافران مبالغ اضافه‌ای را دریافت کرده‌اند. ماجرا از این قرار است که با دستور رئیس قطار مذکور علاوه بر مبلغ بلیت، مبالغی بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان را از مسافران دریافت کرده‌اند.

اعتراض مسافران به این اقدام رئیس قطار نیز پاسخ «می‌توانید از قطار پیاده شوید» را به‌دنبال داشته است. منصوری یکی از مسافران این قطار به تسنیم، گفت: برای خانواده ۳ نفری‌ بلیت یک کوپه چهار نفره شرکت بن‌ریل را خریداری کردیم.

وی ادامه داد: اما با وجود پرداخت تمام بهای ۴ بلیت، در زمان سوار شدن به قطار رئیس قطار به ما گفت باید ۵۱۸ هزار تومان دیگر پرداخت کنید.

وی افزود: دلیل این کار را جویا شدم که پاسخ درستی به ما ندادند. ضمن این‌که با اکثر مسافران برخورد نامناسبی داشته و از آنها تا یک میلیون تومان نیز را مطالبه و دریافت کردند.

پیگیری‌های تسنیم از مراجع ذی‌ربط در این‌ رابطه در حال انجام است.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)