اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

افزایش قیمت بیت کوین تا بیش‌ از 20400 دلار پس از سقوط شدید چند روز گذشته

قیمت بیت کوین به‌دنبال سقوط شدید در روز شنبه، حدود ۷.۶ درصد در روز یکشنبه افزایش یافت و به ۲۰۴۰۴ دلار رسید.

– اخبار اقتصادی –

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، قیمت بیت کوین به‌دنبال سقوط شدید در روز شنبه، حدود ۷٫۶ درصد در روز یکشنبه افزایش یافت و به ۲۰۴۰۴ دلار رسید.
قیمت بیت کوین به‌عنوان بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ارز مجازی دنیا در حال حاضر ۱۶٫۷ درصد بالاتر از پائین‌ترین رقم ۱۷۵۹۲ دلاری است که در هجدهم ژوئن معامله می‌شد. ارزش این ارز مجازی به‌خاطر نگرانی در مورد مشکلات روزافزون صنعت ارزهای مجازی و در بحبوحه کاهش تمایل نسبت‌به سرمایه‌های مخاطره‌آمیز سقوط کرده بود.
طبق گفته‌ اندرو برنر، رییس درآمد ثابت بین‌الملل در مؤسسه نشنال الاینس سکیوریتیز، افزایش قیمت بیت کوین احتمالاً نتیجه افزایش خرید ارز مجازی توسط سرمایه‌گذاران در آخر هفته بوده‌است، یعنی زمانی‌که تاجران حرفه‌ای کمی فعالیت می‌کنند.

قیمت بیت کوین به پایین ترین رقم در ۱۸ ماه گذشته رسیدقیمت بیت کوین بازهم کاهش یافت

وی با تاکید بر بی‌ثباتی شدید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال گفت:«برخی خریداران تصور می‌کنند کاهش قیمت بیت کوین زمان خوبی برای خرید آن به وجود آورده‌است، اما این جذابیت کوتاه‌مدت خواهد بود».
ارزش اتر که وابسته به شبکه بلاکچین اتریوم است، در روز یکشنبه بیش‌از ۱۳ درصد نسبت به‌روز قبل افزایش داشت و به ۱۱۳۱ دلار رسید. اتر در روز شنبه تا ۹۹۳ دلار سقوط کرد، یعنی پایین‌ترین رقم از آغاز سال جاری میلادی.
کاهش قیمت‌ها در بازار ارزهای مجازی هم‌زمان شده با سقوط بازار سهام آمریکا. ترس از افزایش دوباره نرخ بهره و افزایش احتمال رکود اقتصادی باعث شده بورس آمریکا بیشترین کاهش هفتگی را طی ۲ سال گذشته تجربه کند.
برنر عقیده دارد در شرایطی که فدرال‌رزرو آمریکا عرضه دلار را محدود کرده و سیاست‌های سختگیرانه‌ای در پیش گرفته، زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال نیست.
وی گفت:«تا زمانی‌که دلار ارزش بالایی دارد، ارزهای دیجیتال شما را به هدفتان نمی‌رسانند».
انتهای پیام/۵۱

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)