افزایش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت ها در بازار خودرو

نامعلوم‌بودن بندها و مفاد واردات خودرو بر آشفته‌بازار خودرو اثر گذاشته است، البته انتظار واردات خودرو ماهها است که در بازار وجود دارد و هنوز هم راهکاری برای آرام‌کردن این بازار آشفته پیدا نشده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با روند افزایشی قیمت دلار بازار خرید و فروش خودرو که همچنان با رکود معاملات روبه‌رو است با افزایش قیمت‌ها مواجه شده است، البته با وجود افزایش ۱ تا ۳ میلیون تومانی قیمت‌ها خبری از معاملات نیست و مشتریان منتظر تعیین تکلیف بازار هستند.

علاوه بر این نامعلوم بودن بندها و مفاد واردات خودرو نیز بر آشفته‌بازار خودرو اثر گذاشته است، البته انتظار واردات خودرو ماهها است که در بازار وجود دارد و هنوز هم راهکاری برای آرام کردن این بازار آشفته پیدا نشده است.

در بازار امروز خرید و فروش خودروی شاهین با قیمت ۳۸۶ میلیون تومان، کوئیک‌آر ۲۲۶ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۹۵ میلیون تومان، تیبادو ۲۰۷ میلیون تومان، ساینا ۲۱۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات ایران‌خودرو نیز سمند ال‌ایکس با قیمت ۳۰۴ میلیون تومان، سمند ال‌ایکس با موتور ای‌اف‌سون ۳۴۹ میلیون تومان، رانا پلاس ۳۰۸ میلیون تومان، پژو۲۰۷ دنده‌ای ۴۰۷ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک ۵۰۹ میلیون تومان و دنا معمولی ۴۰۳ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

نوع خودروقیمت بازار ۲۲ خردادماه
پراید ۱۱۱۲۰۶ میلیون تومان
کوییکR۲۲۶ میلیون تومان
شاهین۳۸۶ میلیون تومان
تیبا صندوقدار۱۹۵ میلیون تومان
ساینا۲۱۷ میلیون تومان
سمندLX۳۰۴ میلیون تومان
سمند سورن پلاس۳۵۶ میلیون تومان
سمندLX با موتورEF7۳۴۹ میلیون تومان
دنا معمولی۴۰۳ میلیون تومان
رانا پلاس۳۰۸ میلیون تومان
پژو۲۰۷ دنده‌ای۴۰۷ میلیون تومان
دنا پلاس توربو اتومات۵۰۹ میلیون تومان
پژو۲۰۶ تیپ۲۳۰۶ میلیون تومان

انتهای پیام/+

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)