اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که تلاش می‌کنیم در عربستان سوخت هواپیما خریداری نکنیم، گفت: پروازهای حج با هواپیماهای ایرباس انجام می‌شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، «شمس‌الدین فرزادی‌پور» در پاسخ به پرسش تسنیم در این خصوص که پروازهای حج امسال توسط کدام ناوگان ایران‌ایر انجام می‌شود، اظهار کرد: در پروازهای امسال از هواپیماهای ایرباس ۳۰۰ سری ۶۰۰ استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان این‌که همچنین ایرباس ۳۱۰ مورد استفاده قرار می‌گیرد، افزود: آن چیزی که ما را امیدوار می‌کند به انجام عملیات حج، همدلی است. ضمن این‌که در حوزه تحریم‌ها سختگیرانه‌ترین مسیر را برای تأمین قطعات داریم.

وی یادآور شد: بر اساس مذاکراتی که با شرکت‌های هواپیمایی داخلی داشته‌ایم مقرر شده دسترسی به انبارهای ایرلاین‌ها ۱۰۰ درصد برای ایران‌ایر وجود داشته باشد و در دسترسی به قطعات مشکلی نداریم.

سرپرست ایران‌ایر با تأکید بر این که همه استانداردهای لازم برای ایمنی پرواز رعایت می‌شود، اضافه کرد: این‌که فکر کنیم هواپیمایی کهنه شده و وسط پرواز مشکل‌دار می‌شوند،‌ اشتباه است.

فرزادی‌پور همچنین با تأکید بر این‌که هیچ منعی برای پرواز ایرباس‌های ۳۱۹ نداریم، گفت: تلاش می‌کنیم برای کاهش هزینه‌های پروازی در عربستان سوخت‌گیری نکنیم.

انتهای پیام/؛

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)