اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ایزی جت پروازهای تابستانی خود را باز هم کاهش داد

شرکت هواپیمایی اروپایی ایزی‌جت easyJet روز دوشنبه اعلام کرد که به علت مشکلات ناشی از کمبود نیرو در فرودگاه‌های لندن و آمستردام باز هم پروازهای خود را در دوره شلوغ تابستان کاهش خواهد داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت هواپیمایی اروپایی ایزی‌جت easyJet روز دوشنبه اعلام کرد که به علت مشکلات ناشی از کمبود نیرو در فرودگاه‌های لندن و آمستردام باز هم پروازهای خود را در دوره شلوغ تابستان کاهش خواهد داد.

این شرکت هواپیمایی بریتانیایی تأکید کرد که اکنون انتظار دارد ظرفیت آن در سه ماهه منتهی به پایان ژوئن حدود ۸۷ درصد از سطح سال ۲۰۱۹ و در سه ماهه چهارم منتهی به پایان سپتامبر حدود ۹۰ درصد باشد و افزود که این اختلالات بر هزینه‌های این شرکت تأثیر خواهد داشت.

ماه گذشته ایزی جت اعلام کرده بود که انتظار دارد ۹۰ درصد از ظرفیت سال ۲۰۱۹ را در این سه ماهه و حدود ۹۷ درصد را در چهارمین سه ماهه خود بهره برداری کند.

لغو و یا تاخیر بیش از ۱۶ هزار پرواز در تعطیلات آخر هفته آمریکاخطوط هوایی انگلیس صدها پرواز خود را لغو کرد

این شرکت گفت که بازار کار بسیار فشرده برای خدمه پرواز، همراه با افزایش زمان بررسی امنیتی برای کارکنان جدید، انعطاف پذیری این خطوط هوایی را کاهش داده است.

یوهان لوندگرن، مدیر اجرایی ایزی جت، گفت که این شرکت هواپیمایی متأسف است که خدماتی را که مشتریان انتظار داشتند ارائه نکرده است.

وی افزود: در حالی که در هفته‌های اخیر اقداماتی که برای ایجاد انعطاف‌پذیری بیشتر انجام داده‌ایم باعث شده است که ما به انجام ۱۷۰۰ پرواز در روز ادامه دهیم…، شرایط عملیاتی چالش برانگیز متأسفانه همچنان تأثیر خود را می‌گذارد و منجر به لغو پروازها شده است.

لاندگرن افزود، این شرکت هواپیمایی اکنون پروازهای خود را کاهش می‌دهد تا با محدودیت های فرودگاهی کنار بیاید و برنامه پروازهای خود را انعطاف پذیرتر کند تا احتمال لغو شدن در همان روز را کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، خطوط هوایی و فرودگاه‌ها در سراسر اروپا هزاران نفر از نیروهای خود را در طول همه‌گیری کووید-۱۹ اخراج کردند و آنها را برای پاسخگویی به افزایش تقاضا پس از برداشته شدن محدودیت‌های کرونایی آماده نکردند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)