برق کشاورزان همکار در مدیریت مصرف برق رایگان شد

طبق اطلاعیه جدید شرکت توانیر، برق کشاورزان همکار در مدیریت مصرف برق رایگان شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای از رایگان شدن برق کشاورزان همکار در مدیریت مصرف برق خبر داد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است: "به منظور قدردانی و جبران زحمات و همکاری کشاورزان در مدیریت مصرف برق فصل تابستان امسال، امکان بهره مندی مشترکان محترم کشاورزی از برق رایگان در صورت همکاری با صنعت برق فراهم گردیده است.

شرایط در نظر گرفته به گونه ای است که کلیه کشاورزان محترم می توانند با عدم استفاده از برق چاه های کشاورزی به مدت ۵ ساعت در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۸ (که در تفاهم نامه همکاری درج می شود) و انتقال زمان آبیاری به ساعات دیگر، از برق رایگان در مابقی ساعات شبانه روز استفاده نمایند.

یادآور می شود عدم آبیاری در ساعات گرم روز، یکی از اصول علمی کشاورزی نیز محسوب می شود چرا که در این ساعات به دلیل گرمای هوا و تبخیر بسیار آب، ضمن اتلاف منابع آب و انرژی، باعث آسیب به گیاهان نیز می شود.

از این رو کشاورزان محترم در سراسر کشور می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۱۲۱ و کسب اطلاعات بیشتر، ضمن انعقاد تفاهم نامه همکاری و رعایت شرایط تفاهم نامه، از برق رایگان در ماه های خرداد تا شهریور بهره مند شوند."

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)