اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

تغییر 4 مدیر سازمان ملی زمین و مسکن

طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ۴ مدیر سازمان ملی زمین و مسکن معارفه شدند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیرضا فخاری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در آیین تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون املاک و حقوقی، مدیرکل دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و مدیرکل امور مالی و ذی‌حسابی این سازمان اظهار کرد: تغییر مدیران در سازمان به معنای بی اعتمادی به مدیران گذشته نیست بلکه به معنای تعادل بخشی در اجرای ماموریت های سازمانی است.

وی با بیان اینکه یاسر برخورداری (معاون توسعه مدیریت و منابع) از ظرفیت بالای مدیریتی در سطح ملی بهره مند است، افزود:‌وی می تواند این سازمان را در انجام ماموریت ها به پیش ببرد.

وی با اشاره به اینکه معاونت املاک و حقوقی دامنه اثرگذاری بسیار بالایی در ماموریت های سازمان متبوعش دارد، از زحمات و خدمات محسن رضیعی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع و سعید هدایتی مدیرکل سابق امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن قدردانی و ابراز امیدواری کرد: سازمان ملی زمین و مسکن بتواند در بخش های دیگری از خدمات و ظرفیت های آنها بهره مند شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین برای داوود سیاری مدیرکل جدید دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و علی غلامپور مدیرکل جدید امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن در سمت جدید آرزوی توفیق کرد.

به گزارش تسنیم،‌برخورداری پیش از این قائم مقام و معاون پژوهشی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)