اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت گفت: زائران خانه خدا باید در این سفر نورانی به تفکر توجه داشته باشند و دعای مکارم‌الاخلاق امام سجاد (ع) را مطالعه کرده و آنرا در زندگی خود اجرا کنند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب در آیین بدرقه اولین گروه زائران ایرانی خانه خدا در فرودگاه بین‌المللی حضرت امام (ره) اظهار کرد: بعد از وقفه دو ساله باز هم آهنگ دلنشین "لبیک" توسط زائران ایرانی در سرزمین وحی طنین‌انداز خواهد شد.

وی تصریح کرد: امسال کمتر از ۴۰ هزار نفر زائر و خادم ایرانی به سرزمین وحی اعزام می شود، اگر با جمعیت هشتاد و چند میلیون نفر کشور مقایسه کنیم هر کدام از زائران نماینده بیش از ۲۰۰۰ نفر هستند که برای آنها دعا کنید.

وی افزود: روحانیون کاروان در سرزمین وحی در خدمت زائران هستند. در این سفر آنچه که از هر چیزی مهم‌تر است تعاون است. اگر بخواهیم سفر خوبی داشته باشیم تعاون بهترین نمونه است.

وی ادامه داد: دومین مورد مهم بردباری است؛ انسان باید بردبار باشد به هوای گرم وارد می‌شود، در برخی جاها دولت عربستان محدودیت‌هایی اعمال می‌کند که زائران با حلم و بردباری کار دنبال کنند. زائران باید با خوشرفتاری با زائران سایر کشور برخورد کنند.

وی با تاکید بر این‌که زائران ایرانی باید آبرو ائمه اطهار باشند،‌ گفت: در این سفر نورانی باید به تفکر توجه داشته باشیم. فرصت بگذارید دعای مکارم‌الاخلاق امام سجاد (ع) را مطالعه کرده و آنرا در زندگی خود اجرا کنند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)