اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

توقیف حدود 80 فروند هواپیمای روسیه در دیگر کشورها

وزیر حمل و نقل روسیه روز جمعه اعلام کرد که ۷۷ فروند هواپیمای این کشور در خارج توقیف شده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، ویتالی ساولیف، وزیر حمل و نقل روسیه روز جمعه اعلام کرد که هفتاد ۷۷ فروند هواپیمای این کشور در خارج توقیف شده است.

وی گفت: تا امروز هفتاد و هفت هواپیما (در خارج از کشور توقیف شده‌اند). ما موفق شده‌ایم یک هواپیما را برگردانیم. برای هر هواپیما با مشکل مواجه هستیم.

این وزیر روسیه در ادامه افزود برخی از این هواپیماها به درخواست شرکت‌های لیزینگ توقیف شدند و برخی دیگر پس از آنکه کشورهای اروپایی ناگهان حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسی بستند، نتوانستند از زمین بلند نشوند.

آلمان ۳ کشتی بزرگ روسیه را توقیف کردتصمیم کانادا برای مصادره دارایی‌های روسیه

پیش از این، وزارت حمل و نقل روسیه گزارش داده بود که ۱۲۷۴ هواپیما در روسیه پرواز می کنند که از این تعداد ۱۲۰۷ هواپیما (۱۱۵۱ هواپیمای مسافربری) در این کشور به ثبت رسیده است.

میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه در ماه مارس اعلام کرد که دولت به شرکت های هواپیمایی این کشور برای حفظ ناوگان هواپیماهای خارجی کمک خواهد کرد.

وی همچنین از معافیت مالیاتی برای سپرده گذاران بانکی و مالکان خودرو خبر داد و از حمایت شرکت های روسی در برابر ادعاهای مالکان خارجی خبر داد. وی وعده داد که فهرست اقدامات بر اساس تحولات به طور مداوم گسترش خواهد یافت.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)