اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

خطوط هوایی آمریکا به دلیل کمبود خلبان خدمات خود را در 3 شهر متوقف می‌کند

گزارش‌ها حاکی از آن است که بحران کمبود خلبان، خطوط هوایی آمریکا را مجبور به توقف خدمات رسانی به سه شهر در این کشور کرده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی دنور، گزارش‌ها حاکی از آن است که بحران کمبود خلبان خطوط هوایی آمریکا را مجبور به توقف خدمات رسانی به سه شهر در این کشور کرده است.

شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز پروازهای خود را در شهر تولدو در ایالت اوهایو و شهرهای ایتاکا و ایسلیپ در ایالت نیویورک متوقف خواهد کرد.

طبق گزارش شبکه خبری سی‌بی‌اس CBS News که بیانیه ای از این شرکت هواپیمایی دریافت کرده است، به افرادی که قبلاً پروازهای خود را به این شهرها رزرو کرده‌اند، پیشنهادات دیگری ارائه می‌شود.

خطوط هوایی آمریکا به خلبانانی که در تعطیلات پرواز کنند دستمزد ۳ برابری می‌دهدخطوط هوایی آمریکن ایرلاینز ۸۵۰ پرواز خود را لغو کرد

سخنگوی امریکن ایرلاینز گفت: ما از اعضای تیم خود به خاطر خدماتی که به مشتریان ما در شهرهای ایتاکا، ایسلیپ و تولدو ارائه کردند بسیار سپاسگزاریم و در این مدت با آنها همکاری نزدیکی خواهیم داشت.

بر اساس این گزارش، خطوط هوایی آمریکا قصد دارد در تاریخ ۷ سپتامبر خدمات خود را در این سه شهر پایان دهد.

بحران کمبود نیرو در شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌های آمریکا موجب لغو و یا تاخیر بیش از ۱۶ هزار پرواز در تعطیلات آخر هفته شد.

بسیاری از پروازها بیش از ۲۰۰۰ پرواز در داخل، یا خارج از ایالات متحده که قرار بود بین جمعه و یکشنبه انجام شوند لغو شد و نزدیک به ۱۴۰۰۰ پرواز دیگر در آستانه تعطیلات روز آزادی و روز پدر که هر دو روز یکشنبه جشن گرفته شد، به تعویق افتاد.

خطوط هوایی بزرگ از جمله دلتا و ساوت‌وست نیز هزاران پرواز را از برنامه‌های خود برای تابستان امسال حذف کرده‌اند و به عواملی مانند کمبود نیروی کار مشکلات آژانس‌های هواپیمایی و محدودیت‌های کرونایی اشاره کرده‌اند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)