اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد در روسیه با نام جدید افتتاح شد

تعدادی از رستوران‌های سابق مک‌دونالد در روسیه با نام تجاری و مالکیت جدید همزمان با جشن ملی روسیه، بازگشایی شدند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، تعدادی از رستوران‌های سابق مک‌دونالد در روسیه با نام تجاری و مالکیت جدید در روز یکشنبه همزمان با جشن ملی روسیه، بازگشایی شدند.

نماد "طاق‌های طلایی" مک دونالد از سردر رستوران‌های سراسر روسیه حذف شده است و رستوران ها با عنوان جدید "ویکازنا آی تاچکا" بازگشایی شده‌اند که ترجمه تقریبی آن "فقط خوشمزه" می‌شود.

بر اساس این گزارش، یک لوگوی جدید نیز رونمایی شده است که به شکل یک دایره و دو خط مورب در زمینه سبز، شبیه حرفM می‌باشد. به گفته صاحبان جدید، این لوگو نشان دهنده یک همبرگر و دو سیب زمینی سرخ کرده است.

رستوران‌های مک دونالد در روسیه با نام تجاری جدید افتتاح می‌شوندمذاکره مک دونالد با چندین شرکت برای انتقال تجارت خود در روسیه

یکی از اولین رستوران‌هایی که بازگشایی می شود، سایت اصلی در میدان پوشکین مسکو است، جایی که مک دونالد اولین شعبه خود را در شوروی سابق در ژانویه ۱۹۹۰ راه اندازی کرد و به طور نمادین پایان جنگ سرد را برای بسیاری از روس ها اعلام کرد.

اوایل روز یکشنبه، این رستوران شعار "نام تغییر می کند، عشق می ماند" را درج کرد. به گفته رسانه های روسی، منوی این رستوران زنجیره‌ای تقریباً یکسان خواهد بود، اما نام اقلام متفاوت خواهد بود.

ماه گذشته، شرکت آمریکایی مک‌دونالد اعلام کرد که رستوران‌های خود را در روسیه به یکی از دارندگان مجوز خود، الکساندر گوور، می‌فروشد.

این فست فود زنجیره‌ای قبل از خروج از روسیه به دلیل جنگ اوکراین و تحریم‌های غرب علیه مسکو، بیش از ۳۰ سال در روسیه فعالیت کرده بود.

طبق گفته مالکان جدید، رستوران ها ظرف دو ماه در سراسر این کشور به طور کامل بازگشایی خواهند شد و تعداد کل آن‌ها از ۸۵۰ به ۱۰۰۰ افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)