رستوران‌های مک دونالد در روسیه با نام تجاری جدید افتتاح می‌شوند

شرکت آمریکایی مک دونالد اعلام کرد که این فست فود زنجیره‌ای بین‌المللی قصد دارد در تاریخ ۱۲ ژوئن با نام تجاری جدید کار خود را در روسیه ادامه دهد و برنامه دقیق آن بعداً مشخص خواهد شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، سرویس مطبوعاتی شرکت آمریکایی مک دونالد در گفتگو با تاس اعلام کرد که این فست فود زنجیره‌ای بین‌المللی قصد دارد در تاریخ ۱۲ ژوئن با نام تجاری جدید کار خود را در روسیه ادامه دهد و برنامه دقیق آن بعداً مشخص خواهد شد.

سخنگوی سرویس مطبوعاتی این شرکت گفت: ما می‌توانیم تأیید کنیم که به دنبال انجام افتتاحیه در تاریخ ۱۲ ژوئن برای مهمانان خود هستیم. برنامه دقیق افتتاح شعبه ها بعداً مشخص خواهد شد. ما برند به روز شده را به طور جداگانه در آینده نزدیک معرفی خواهیم کرد.

یک منبع در این شرکت پیشتر به خبرگزاری تاس گفته بود که این رستوران در نزدیکی ایستگاه متروی پوشکینسکایا در مسکو اولین رستورانی خواهد بود که در ۱۲ ژوئن افتتاح می شود.

مذاکره مک دونالد با چندین شرکت برای انتقال تجارت خود در روسیهرستوران‌های مک دونالد احتمالاً قبل از ماه مه در روسیه بازگشایی می‌شوند

مک‌دونالد در ۱۴ مارس فعالیت تمام ۸۵۰ رستوران خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد.

در تاریخ ۱۶ می، این شرکت خروج خود از روسیه را اعلام کرد و با میانجیگری وزارت صنعت و تجارت روسیه، کسب‌وکار خود را به یک مالک روسی فروخت.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)