اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آغاز پروازهای حج از صبح فردا گفت: پروازهای حج از ۱۷ فرودگاه داخلی انجام می‌شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شمس‌الدین فرزادی‌پور در نشست خبری پروازهای حج سال ۱۴۰۱،‌ اظهار کرد: در این خدمت بزرگ همدلی و کنار هم بودن صنعت هوانوردی یکی از ویژگی‌های شاخص موضوع «پروازهای حج» است.

وی با اشاره به اعلام آمادگی ایرلاین‌های داخلی برای مشارکت در انجام پروازهای حج افزود: امروز به‌عنوان نماینده جمع چندهزارنفری در خدمت مردم هستم و پشت‌صحنه صدها نفر به‌صورت شبانه‌روزی برای پروازهای حج فعالیت می‌کنند تا بستر یک سفر عزتمند را برای زائران خانه خدا آماده کنند.

وی با اشاره به توقف دوساله پروازهای حج به‌دلیل پاندمی کرونا، تصریح کرد: امسال شرایطی پیش آمده است تا در هما افتخار خدمتگزاری به زائران را داشته باشیم، به‌محض اعلام آمادگی کشور میزبان برای برگزاری مراسم حج،‌ علی‌رغم محدودیت زمانی بلافاصله کارها برای هماهنگی آغاز شد.

سرپرست ایران‌ایر در ادامه با اشاره به اعزام نماینده ایران‌ایر به عربستان، گفت: هماهنگی‌های لازم با وجود محدودیت‌های به‌وجودآمده انجام شد و با عنایت الهی بامداد امروز بخشی از کارگزاران حج عازم سرزمین وحی شدند. پروازها از ۱۷ مرکز داخلی از جمله اردبیل،‌ اهواز، یزد، بندرعباس، بوشهر، کرمان، زنجان، ارومیه، شیراز، مشهد، بیرجند، زاهدان و… انجام خواهد شد.

فرزادی‌پور یادآور شد: حتی برای برخی مراکز که ۲ پرواز داشته‌اند بسترها فراهم شده است. امسال ۴۰ هزار و ۶۴۰ زائر به عربستان اعزام می‌شوند.

وی با بیان این‌که پروازهای حج از فردا صبح آغاز می‌شود، افزود: برای کیفی‌سازی پروازها تا آن‌جایی که در توان بوده است تمام تلاش خود را به‌کار گرفته‌ایم.

انتهای پیام/+

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)