اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

رییس بنیاد مسکن از ساخت ۲۸۰ هزار واحد مسکن روستایی و شهری در کشور خبر داد و خواستار اطلاع رسانی اقدامات نظام در اجرای پروژه ها از جمله بخش مسکن شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اکبر نیکزاد در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکن با همکاری شهرداری تهران، اظهار کرد: در زمان حاضر ۱۸۰ هزار واحد مسکن روستایی و ۱۰۰ هزار مسکن مسکن شهری در قالب قانون جهش تولید توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دردست ساخت است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن همت ویژه ای برای اجرای طرح هادی روستایی دارد به اقدامات این نهاد در بخش بازسازی و نوسازی واحد‌های آسیب دیده از سیل و زلزله اشاره کرد و افزود: هم اکنون در ۱۵ نقطه شامل ۶ نقطه در مناطق سیل زده و ۹ منطقه زلزله زده ستاد بازسازی واحد‌های مسکونی بنیاد مسکن مستقر هستند.

وی با اشاره به برنامه ساخت ۱۸۰ هزار واحد مسکونی در تهران توسط شهرداری این شهر، اضافه کرد: با شهرداری تهران برای ساخت ۱۰ هزار واحد توافق کردیم که در این راستا قبل از عید ساخت ۳۰۰۰ واحد آغاز شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب یادآور شد: قرار بود تا خرداد امسال نیز ۷۰۰۰ واحد دیگر عملیاتی شود که به تاخیر افتاد و بابت آن ناراحت بودیم.

نیکزاد با اشاره به آغاز ساخت ۳۰۰۰ واحد طی امروز، گفت: ۴۰۰۰ هزار واحد باقیمانده نیز همزمان با سایر پروژه های بنیاد مسکن، ساخته خواهد شد.

وی خواستار اطلاع رسانی اقدامات نظام در حوزه اجرای پروژه ها از جمله بخش مسکن توسط رسانه ها شد و افزود: به گفته یکی از نمایندگان مجلس، امروز عدد بسیار بالایی مزدور در خارج از کشور متن تهیه و علیه ایران می نویسند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)