اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از آماده‌شدن گزارش حادثه فروریزش ساختمان متروپل آبادان و رونمایی آن طی هفته جاری خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

حمزه شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: گزارش مربوط به حادثه متروپل آبادان آماده شده است و احتمالاً طی هفته جاری آن را در استان خوزستان و توسط سازمان نظام مهندسی این استان در شهر آبادان رونمایی می‌کنیم.

وی افزود: این گزارش صرفاً فنی است؛ به‌عنوان نمونه در این گزارش مشخص شده است وضعیت این ساختمان در حالت ۱۲طبقه برای بار زنده و مرده چگونه بوده است، یا این‌که در حالت ۹طبقه چه شرایطی را داشته است.

سرپرست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با تأکید بر این‌که گزارش نظام مهندسی از متروپل صرفاً تحلیلی است، تصریح کرد: این سازه، بد اجرا شده است و در گزارش سازمان نظام مهندسی به مکانیسم‌های خرابی، نحوه فروریزش و… پرداخته شده است و به‌دنبال مقصر نبوده‌ایم.

شکیب ادامه داد: گزارش سازمان نظام مهندسی از حادثه فروریزش ساختمان متروپل آبادان علمی و حرفه‌ای است، البته برای صدور رأی می‌توان از این گزارش به‌عنوان مرجع استفاده کرد.

چرا عملیات تخریب متروپل متوقف است؟پرداخت ۱۰میلیارد تومان از قرارداد تخریب متروپل به قرارگاه خاتمساختمان متروپل "بخش به بخش" تخریب می‌شوداعلام دلایل اصلی بروز حادثه متروپل و معرفی مقصران آن از سوی کمیسیون عمران مجلس

انتهای پیام/+

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)