اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

سازمان هواپیمایی کشوری از فرود اضطراری پرواز مشهد-مسقط هواپیمایی قشم در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، میراکبر رضوی مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی در این‌باره اظهار کرد: ساعت ۱ بامداد صبح امروز بوقت محلی هواپیمای فوکر ۱۱۰۰ شرکت هواپیمایی قشم با شماره پرواز ۲۱۱۸ از مبدا مشهد مقدس به مقصد مسقط با ۸۱ مسافر و خدمه پروازی در حین تیک آف دچار ترکیدگی لاستیک یکی از چرخهای اصلی شده و خلبان ضمن اعلام به برج کنترل فرودگاه مشهد، درخواست آمادگی نیروهای زمینی برای مواجهه با این حادثه را کرده است.

وی افزود: به‌لحاظ حفظ ایمنی خلبان تصمیم به مصرف سوخت در پرواز کرده و پس از تخلیه سوخت، هواپیما در فرودگاه مشهد مقدس در سلامت کامل به زمین نشسته است.همه سرنشینان بدون مشکل از هواپیما تخلیه شده و به بخش ویژه ترمینال انتقال داده شدند.

وی با بیان این‌که مسافران در وضعیت خوبی بوده‌اند،‌ یادآور شد: بلافاصله هواپیمای جایگزین از طرف شرکت هواپیمایی قشم به مشهد مقدس اعزام و مسافران صبح امروز به مقصد مسقط انتقال یافتند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد:‌ به‌محض وقوع، تیم بررسی حادثه در سازمان تشکیل و سریعا جهت بررسی موضوع به مشهد مقدس اعزام شدند. گزارش نهایی بررسی حادثه متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)