عبور بدون محدودیت از تابستان مشروط به همکاری مردم شد

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: در صورت همکاری مشترکان در سراسر کشور، می توانیم از تابستان امسال بدون محدودیت عبور کنیم

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا پیرپیران، معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان این که اختیار تغییر ساعات اداری براساس مصوبه هیات دولت به استانداران واگذار شده است، گفت: براین اساس تاکنون ۱۰ استان نسبت به تغییر ساعات کاری ادارات اقدام کرده اند، که این تعداد تا یکی دو روز آینده به بیش از ۲۰ استان خواهد رسید.

پیرپیران در خصوص مشوق های بخش صنعتی نیز اظهار داشت: با همکاری وزارت صمت، با صنایع هماهنگی شده است که این مشترکان از طریق جابه جایی زمان تعطیلات آخر هفته و تعمیرات سالانه خود، در طرح های مدیریت بار برق مشارکت و از مشوق های صنعت برق بهره مند شوند.

وی همچنین با تاکید براینکه در صورت همکاری مشترکان در سراسر کشور، می‌توانیم از تابستان امسال بدون محدودیت عبور کنیم، گفت: در بخش خانگی نیز مشوق‌هایی برای همکاری مشترکان تعریف شده است، که حتی می تواند باعث رایگان شدن قبوض برق مصرفی مشترکان شود.

معاون هماهنگی توزیع توانیر تصریح کرد: در این خصوص، مشترکین بخش خانگی که الگوی مصرف را در ماه های گرم سال (خرداد تا شهریور) رعایت نموده و نسبت به سال قبل کاهش مصرف برق داشته باشند ، به ازای هر کیلووات ساعت کاهش، مبلغ ۵۰۰ تومان پاداش همکاری مدیریت مصرف دریافت خواهند کرد .

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)