اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

عبور قطار سریع‌السیر تهران-اصفهان از گردنه اول تامین فاینانس/ وزارت راه:‌ سازمان برنامه و بودجه بیشتر همراهی کند

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه خواستار همراهی بیشتر سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار ساخت قطار سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان از طریق فاینانس شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور، اظهار کرد: آزادراه کنارگذر شرق اصفهان یکی از مهم‌ترین آزادراه‌های شرکت ساخت و بخشی از کریدور آزادراهی شمال به جنوب کشور به شمار می‌رود.

وی با یادآوری این‌که ۶۳ کیلومتر از این آزادراه ۹۳ کیلومتری به بهره‌داری رسیده است، افزود: ۳۰ کیلومتر باقیمانده قسمت جنوبی آزادراه و بخش اتصال به آزادراه اصفهان به شیراز را شامل می‌شود که با پیشرفت فیزیکی ۳۰درصد در حال ساخت بوده و امیدواریم بتوانیم سال آینده آنرا به اتمام برسانیم.

خادمی درباره دیگر پروژه‌ای که امروز وزیر راه و شهرسازی از روند پییشرفت آن بازدید می‌کند، گفت: پروژه دیگر بازدید از روند اجرایی قطار سریع‌السیر اصفهان – قم – تهران است که ما در طول ۱۵۰ کیلومتر و در ۶ ۶ جبهه کاری در حال انجام عملیات‌های مختلف آن هستیم و نزدیک به ۱۱۰۰ نفر در این پروژه الان فعال هستند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه برای تامین اعتبار آن از فاینانس استفاده می‌کنیم، نیازمند همراهی بیشتر سازمان برنامه و بودجه و شورای اقتصاد هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: البته مرحله اول فاینانس آن انجام شده و کار هم در حال اجراست اما برای مراحل بعدی فاینانس هم به کمک این نهادها نیاز داریم.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)