اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

فروش سیستمی بلیت پرواز نجف ایران‌ایر پس از اطلاع‌رسانی تسنیم

سرپرست روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فروش ۲۵۰۰ صندلی پروازی در مسیر رفت و برگشت نجف با قیمت سیستمی خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حسام قربانعلی سرپرست روابط عمومی ایران‌ایر اظهار کرد: چند روز قبل خبری در خبرگزاری تسنیم مبنی بر گران بودن قیمت بلیت پرواز تهران-نجف در ایام خاصه عرفه منتشر شد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته با دستور سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و معاونت بازرگانی تعداد ۲۵۰۰ صندلی به‌صورت فروش سیستمی غیرچارتری از تاریخ ۱۴ تا ۲۳ تیرماه در مسیر رفت و برگشت تامین شده است.

وی افزود: این قیمت‌گذاری برای تسهیل در امر زیارت زائران و حمایت حداکثری با توان موجود ایران‌ایر قرار گرفت. این کار باعث کاهش قابل توجهی قیمت بلیت های چارتری -پرواز نجف – شده است.

وی بیان کرد: این اقدام جهت حمایت حمل‌ونقل هوایی از تسهیل در امر زیارت و گردشگری در مسیر بالعکس برای گردشگران عراقی انجام شده است.

به گزارش تسنیم، ۵ روز قبل تسنیم در خبری اعلام کرد: با نزدیک شدن به روز عرفه نرخ بلیت پروازهای نجف در حال پرواز است، به‌طوری که بلیت رفت و برگشت پرواز تهران ـ نجف ایران‌ایر با قیمت ۹٫۱میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت ۹میلیون‌تومانی پرواز تهران ـ نجف ـ تهران/ ضعف نظارت سازمان هواپیمایی بر عملکرد ایرلاین‌ها

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)