اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد

در حالی که سرمایه‌گذاران با افزایش نرخ‌های بهره بانکی از دارایی‌های پرریسک فاصله گرفتند، قیمت بیت‌کوین روز شنبه به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و به پایین‌ترین سطح خود در ۱۸ ماه گذشته رسید.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که سرمایه‌گذاران با افزایش نرخ‌های بهره بانکی از دارایی‌های پرریسک فاصله گرفتند، قیمت بیت‌کوین روز شنبه به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و به پایین‌ترین سطح خود در ۱۸ ماه گذشته رسید.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی بیت‌کوین در ساعت ۰۹:۰۶ صبح به‌وقت گرینویچ با ۷٫۱ درصد کاهش به ۱۸۹۹۳ دلار رسید و پیش از این به ۱۸۷۳۲ دلار رسیده بود که کمترین میزان از دسامبر ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

بر اساس این گزارش، ارزش این رمزارز امسال حدود ۵۹ درصد کاهش یافته است، در حالی که ارز دیجیتال رقیب یعنی اتر با پشتوانه اتریوم ۷۳ درصد کاهش را شاهد بود.

قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین رقم در ۱۸ ماه گذشته رسیدقیمت بیت‌کوین باز هم کاهش یافت

بخش ارزهای دیجیتال در هفته جاری میلادی پس از اینکه شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال یعنی سلسیوس برداشت‌ها و نقل و انتقالات بین حساب‌ها را متوقف کرد، به‌شدت تحت تأثیر قرار گرفت.

این بخش همچنین پس از اینکه شرکت‌هایی مانند کوین‌بیس گلوبال Coinbase Global، جمینی Gemini و بلاکفای Blockfi اعلام کردند هزاران کارمند خود را به‌علت فروش دارایی‌های پرخطر توسط سرمایه‌گذاران، اخراج خواهند کرد، متحمل ضرر و زیان‌های بسیاری شده است.

انتهای پیام/+

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)