اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

قیمت بیت کوین به پایین ترین رقم در 18 ماه گذشته رسید

بیت کوین روز دوشنبه پس از آن که شرکت بزرگ وام دهنده ارزهای دیجیتال در ایالات متحده یعنی "سلسیوس نتورک" Celsius Network برداشت و نقل و انتقالات را به دلیل شرایط "بسیار بد" متوقف کرد، به کمترین قیمت خود در ۱۸ ماه اخیر رسید.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، بیت کوین روز دوشنبه پس از آن که شرکت بزرگ وام دهنده ارزهای دیجیتال در ایالات متحده یعنی "سلسیوس نتورک" Celsius Network برداشت و نقل و انتقالات را به دلیل شرایط "بسیار بد" متوقف کرد، به کمترین قیمت خود در ۱۸ ماه اخیر رسید.

این اقدام سلسیوس باعث کاهش ارزش ارزهای دیجیتال شد و ارزش آنها در روز دوشنبه برای اولین بار از ژانویه سال گذشته به زیر ۱ تریلیون دلار رسید. ارزش بزرگترین رمزارز جهان یعنی بیت کوین شاهد کاهش ۱۱ درصدی بود.

بر اساس این گزارش، بیت کوین به پایین ترین سطح ۱۸ ماهه خود یعنی ۲۳۴۷۶ دلار رسید. توکن شماره ۲ ارزهای دیجیتال یعنی اتریوم با کاهش ۱۶ درصدی به ۱۱۷۷ دلار رسید که کمترین میزان از ژانویه ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

روسیه از بیت کوین برای دریافت پول نفت و گاز خود استفاده می‌کندقیمت بیت کوین بازهم کاهش یافت

بازارهای ارزهای دیجیتال در طول چند هفته گذشته به دلیل افزایش نرخ بهره بانکی و افزایش تورم که به دارایی‌های پرریسک‌تر در بازارهای مالی آسیب رسانده‌ است، شاهد سقوط بوده‌اند.

جوزف ادواردز، رئیس استراتژی مالی در شرکت مدیریت صندوق سولارایز فاینانس Solrise Finance در این باره می‌گوید: هنوز اوضاع ناراحت‌کننده است و… بازار ارزهای دیجیتال به‌طور گسترده‌تر در معرض خطر است.

سلسیوس به مشتریانی که ارزهای رمزنگاری شده را در پلتفرم آن سپرده گذاری می کنند، بهره ارائه می‌دهد و سپس برای کسب بازدهی، ارزهای دیجیتال را وام می‌دهد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)