اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

"عیسی فرهادی" با حکم سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، "عیسی فرهادی" از سوی سعید محمد مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به سمت "رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی" منصوب شد.

"عیسی فرهادی" هشتمین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزل اصالتاً اهل چهارمحال و بختیاری بوده و از جمله سوابق کاری او می‌توان به فرمانداری تهران و کرج، استانداری البرز و معاونت استانداری تهران اشاره داشت.

همچنین از دیگر سوابق وی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سرپرست استانداری استان خراسان جنوبی، معاون اداری و مالی بنیاد مستضعفان و جانبازان استان چهار محال و بختیاری و قائم‌مقام و مدیرکل صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان است‌.

تشدید برخورد با متخلفان اقتصادی پس از مردمی‌سازی یارانه‌ها در گیلان؛ ۴۵۰ واحد متخلف پلمب شددخالت نمایندگان گیلان در انتصابات به معنی عدم التزام عملی به ولایت فقیه استمددجویان بهزیستی گیلان برای دریافت آموزش‌های اشتغال‌زایی به فنی و حرفه‌ای معرفی می‌شوند

تا پیش از انتصاب عیسی فرهادی به سمت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی علی‌اوسط اکبری‌مقدم سکان‌داری این سازمان را برعهده داشت و برای انتصاب مدیرعامل جدید اختلاف نظرات بسیاری بر سر بومی و غیربومی بودن او در سازمان به گوش می‌رسید.

طبق اعلام مهدی کاظمیان سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی مراسم تودیع و معارفه عیسی فرهادی به عنوان هشتمین مدیرعامل منطقه آزاد انزلی فردا یکشنبه دوم مردادماه با حضور مسئولان ملی و استانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۶۱۴

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)