اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مساکن مهر‌ی که کلنگی شد،‌ تحویل نشد/ کم‌کاری شدید دستگاه‌های خدمات‌رسان شهر جدید هشتگرد

در حالی حدود ۱۱ سال از ثبت‌نام متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد می‌گذرد که با وجود پرداخت ۲ساله اقساط این واحدها هنوز تحویل نشده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اوایل ماه جاری عباس قنبری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به این‌که قانون‌گذار وظایف شرکت عمران و مدیریت شهری را وضع کرده است و بین این دو نهاد اختلافی وجود ندارد، اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را برای ایجاد آرامستان برای شهر جدید هشتگرد می‌کنیم و کارشناسان ما در حال مطالعه برای پیدا کردن زمینی در این خصوص هستند تا با زمینی که در دوره گذشته جانمایی شده بود، جابه‌جا کنیم.

وی با بیان این‌که شرکت عمران وظیفه دارد شهر جدید را به‌لحاظ زیرساختی مهیا و به دستگاه‌های مربوطه واگذار کند، افزود: ۴۵۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد متقاضی ندارد و بلاتکلیف است.

فارغ از ۴۵۰۰ واحدی که به‌گفته مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد فاقد متقاضی است، بخش زیادی از واحدهای مسکن مهر این شهر به‌دلیل کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان قابل واگذاری نیست.

یکی از متقاضیان مسکن مهر هشتگرد دراین‌باره به تسنیم می‌گوید: سال ۹۰ در مسکن مهر هشتگرد ثبت‌نام کردم و قرار بود ۱۸ماهه واحدم تحویل شود.

وی با ابراز این‌که "تا سال ۹۲ تمام آورده خود را بر اساس اعلام شرکت عمران هشتگرد واریز کردم"، افزود: حدود ۲ سال است اقساط تسهیلات این واحد را پرداخت می‌کنیم اما به‌دلیل نبود زیرساخت‌های مربوط به آب، برق، گاز و محوطه‌سازی قابل واگذاری نیست.

وی با تصریح به این‌که "به‌امید خانه‌دار شدن در طرح مسکن مهر ثبت‌نام کردم"، متذکر شد:‌ ماهانه حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرم که حدود ۲ میلیون تومان آن را اجاره می‌دهم.

وی با بیان این‌که "واحد مسکن مهرم فرسوده و کلنگی شده است"، اضافه کرد: ۱۱ سال از عمر این واحد گذشته است و پیمانکار به‌دلیل فرسودگی آن را مجدداً رنگ زده است.

وی خواستار رسیدگی شرکت عمران هشتگرد به مشکل متقاضیان مسکن مهر این شهر شد و افزود: انتظار داریم مسئولان به خواسته ما توجه کنند، دیگر توان اجاره‌نشینی را نداریم.

انتهای پیام/+

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)