مشکلی در تامین برق صنایع دارویی وجود ندارد

سخنگوی صنعت برق گفت: بیشتر واحدهای دارویی کشور تا این لحظه برقشان تامین شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مصطفی رجبی مشهدی، مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران اظهار داشت: صنعت برق برنامه تامین برق صنایع داروسازی را از سایر صنایع متمایز کرده تا در ساخت داروی مورد نیز مردم مشکلی پیش نیاید.

وی ادامه داد: در خصوص صنایع دارو سازی طوری برنامه ریزی شده که در صورت قطعی احتمالی برق یا بروز اختلال در شبکه برق رسانی، اگر چه باید مولدها و دیزل های اضطراری داشته باشند، اما در تامین برق این صنایع وقفه ای ایجاد نشود و شامل برنامه مدیریت مصرف سایر صنایع نشوند.

سخنگوی صنعت برق اظهار داشت: واحدهای صنعتی واقع در شهرک های صنعتی روی فیدرهای مشترکی تغذیه کننده برق هستند و ما اطلاعی از تولید و فعالیت جزبه جز واحدها نداریم؛ لذا مدیران شهرک های صنعتی لازم است که اطلاعات صنایع شهرک را در اختیار شرکت های توزیع برق منطقه خود قرار دهند تا اگر واحد داروسازی در شهرک صنعتی وجود دارد، شرایط متفاوتی برای آنها در نظر گرفته شود.

وی در مورد مقایسه شرایط تامین برق امسال با سال گذشته گفت: از نظر تامین برق مشترکان، امسال با سال گذشته قابل مقایسه نیست. سال گذشته از ۲۴ اردیبهشت قطعی برق در تمامی بخش ها آغاز شده بود اما امسال تا این لحظه قطعی برق برنامه ریزی شده ای نداشته ایم.

رجبی مشهدی افزود: در خصوص شهرک های صنعتی نیز باید گفت سال گذشته مجبور بودیم ۶ روز در هفته با برنامه مدیریت مصرف از صنایع کمک بگیریم که امسال به یک روز در هفته از ساعت ۱۱ تا ۲۳ کاهش یافته و این برنامه از قبل به صنایع اطلاع رسانی می شود.

سخنگوی صنعت برق بیان داشت: شهرک های صنعتی سراسر کشور یک روز در هفته از ساعت ۱۱ تا ۲۳ مشمول طرح مدیریت مصرف برق می شوند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)