اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پارس‌ایر: بلیت پروازها با قیمت مصوب فروخته می‌شود

مدیرعامل پارس‌ایر با تاکید بر این‌که بر اساس قیمت‌های مصوب بلیت پروازهای داخلی به فروش می‌رسد، گفت: فروش بلیت صرفا از طریق سایت‌ها و عاملان فروش مجاز انجام می‌شود.

– اخبار اقتصادی –

سعیدرضا نصرفرد در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در واکنش به فروش بلیت پرواز هواپیمای پارس در مسیر تهران-مشهد با قیمت بالاتر از سقف‌های تعیین شده با اشاره به این‌که فروش بلیت های این هواپیمایی در تمامی مسیرها تماما در چارچوب نرخ های مصوب انجمن شرکت های هواپیمایی عرضه می‌شود، اظهار کرد: درج تصویر نرخ فروش خارج از دامنه مجاز توسط عاملین فروش فاقد مجوز رسمی یا فاقد قرارداد همکاری مستقیم با هواپیمایی پارس، مورد تایید نیست.

وی با یادآوری این‌که با دستور حاکمیت (سازمان هواپیمایی کشوری) موتورهای جستجو نرخ‌های غیر مجاز را فیلتر می‌کنند، تاکید کرد: بر این اساس عرضه بلیت با نرخ غیر مصوب عملا امکان پذیر نیست.

وی بیان کرد: همه سایت‌های معتبر کشور با تاکید به فیلترینگ فروش با نرخ مصوب را در دستور کار خود قرار داده اند و حدود ۹۵ درصد هموطنان بلیت خود را از سایت‌های معتبر خریداری می‌کنند.

مدیرعامل پارس ایر با طرح این پرسش که "چگونه ممکن است مشتریان نرخ مصوب بلیت تهران مشهد را در سایت های مذکور نادیده گرفته و نسبت به خرید بلیت خود با رقمی حدود ۷۰۰ هزار تومان مازاد در سایر سایت‌ها اقدام کنند؟" اظهار کرد: فروش بلیت هواپیمایی پارس در همه مسیرها صرفا از طریق سایت‌ها و عاملان فروش مجاز و معتبر که دارای مجوز قانونی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری هستند انجام می‌شود.

نصر تاکید کرد: آمادگی کامل را در جهت برخورد قاطع با عاملین فروش احتمالی بلیت پرواز تهران-مشهد را در صورت وجود مستندات کافی، داریم.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)