اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخ هواپیمایی آتا به اخطار سازمان هواپیمایی: لایه‌های زیرین گرانفروشی کرده‌اند نه ما

درحالی دیروز سازمان هواپیمایی کشوری به هواپیمایی آتا بابت گرانفروشی اخطار داده بود که این ایرلاین‌ طی اطلاعیه‌ای گرانفروشی را به گردن "لایه‌های زیرین" انداخت.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در اطلاعیه هواپیمایی آتا آمده است:‌

« پیرو انتشار خبری در خصوص اخطار سازمان هواپیمایی کشوری به هواپیمایی آتا با موضوع اصلاح قیمت بلیت برخی مسیرهای پروازی موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی منتشر می‌‌شود؛

۱- شرکت هواپیمایی آتا همواره در تمامی امور به مصوبات شورای عالی هواپیمایی کشوری پایبند بوده و هرگز خارج از مصوبات آن شورا نسبت به اعمال تغییر در قیمت خدمات پروازی اقدام نکرد است.

متاسفانه در لایه های زیرین شبکه فروش بلیت هواپیما برخی شرکت‌ها، اشخاص و شبکه‌های فروش بلیت به‌طور ناخواسته اقدام به گران فروشی می‌کنند و بدیهی است که این اعمال خلاف نباید به‌پای شرکت‌های هواپیمایی نوشته شود. شرکت هواپیمایی آتا در کنار سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با خاطیان برخوردهای لازم قانونی را انجام خواهد داد!

۲- برخی پروازهای این شرکت از مبدا تهران به مقاصد تبریز، مشهد، اهواز و بندرعباس در کلاس بیزینس با جت‌های امبرائر انجام می‌شود و دلیل اختلاف قیمت آن پروازها با سایر بلیت های اکونومی در خدمات ویژه ای است که به مسافران گرامی اختصاص می‌یابد. شایان ذکر است قیمت سایر پروازهای هواپیمایی آتا در کلاس اکونومی با همان نرخ گذشته به مسافران عزیز عرضه می‌شود.

به گزارش تسنیم، دیروز مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی آتا به دلیل عدم رعایت نرخ مصوب شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در پرتال انجمن شرکتهای هواپیمایی خبر داد.

رضوی افزود: براساس آخرین مصوبات شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در پرتال انجمن شرکتهای هواپیمایی مبنی بر اعلام نرخ مصوب برای تمامی مسیرهای داخلی، هیچ کدام از ایرلاین ها حق افزایش قیمت بالاتر از نرخ مصوب را ندارند و شرکت‌های هواپیمایی در صورت تخطی از مصوبات مذکور به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: با توجه اینکه شرکت هواپیمایی آتا در مسیرهای تبریز و اهواز به افزایش نرخ بالاتر از مصوبه شورای عالی هواپیمایی اقدام کرده است، لذا سازمان هواپیمایی کشوری به این شرکت نسبت به اصلاح قیمت‌ها ظرف روز جاری و استرداد پول اضافی دریافتی از مسافران اخطار داد.

رضوی تصریح کرد: در صورت عدم توجه به اخطارهای صورت گرفته، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به اعمال محدودیت های پروازی برای شرکت هواپیمایی آتا اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)