اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی از پرداخت وام ودیعه مسکن به ۱۰ هزار متقاضی تا دیروز خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مصطفی قمری وفا از پرداخت وام ودیعه مسکن به ۱۰ هزار متقاضی تا دیروز خبر داد و اعلام کرد: دستورالعمل وزارت راه که ۶ تیرماه به بانک مرکزی رسید همزمان به شبکه بانکی ابلاغ شد. در این مدت از ۱۶۰هزار متقاضی معرفی شده، برای ۲۷ هزار نفر در بانک‌های مربوطه، پرونده تشکیل شده و ۱۰ هزار نفر هم به مبلغ ۵۶۰۰ میلیارد ریال وام ودیعه مسکن خود را دریافت کردند.

به گزارش تسنیم، بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، سقف وام ودیعه مسکن در تهران ۱۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها ۷۰ میلیون و در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

کدام بانک‌ها برای فرزند سوم وام ودیعه مسکن می‌دهند؟"کد واریزی" اسم رمز فرار بانک‌ها از پرداخت وام ودیعه مسکن

وام ودیعه‌ مسکن که امسال مطرح شده ارتباطی با مبالغ و منابعی که سال گذشته برای وام مسکن تعیین شده بود نداشته و اعتبارات آن از محل منابع تسهیلات بانکی که بانک مرکزی باید به بخش مسکن بپردازد، تامین می‌شود. ضمن اینکه افرادی که سال گذشته این وام را دریافت کرده‌اند، امسال در اولویت دریافت وام قرار ندارند.

افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری باشند. برای استفاده از این وام‌ها و در کل تسهیلات حوزه مسکن متقاضیان باید به نشانی سامانه‌های حمایتی وزارتی راه و شهرسازی به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند و در بخش تقاضای تسهیلات ودیعه مسکن ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)