اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به انجام بسیار خوب پروازهای حج با محدودیت زیاد، گفت: پروازهای حج با کمترین تاخیر انجام شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شمس الدین فرزادی پور در مراسم تقدیر از دست اندرکاران پروازهای حج امسال، اظهار کرد: پروازهای حج چون ضیوف الرحمان هستند را خداوند خودش مدیریت می کند و شاید هرچه بگوییم محلی از اعراب نداشته باشد.

وی ادامه داد: عملیات حج امسال با تلاش جمعی، همدلی، همراهی دست اندرکاران تمام بخش ها انجام شده و یک عملیات بزرگ و بیار ویژه بود.

وی با یادآوری اینکه پروازهای رفت حجاج طی ۲۱ روز انجام شد، افزود: مجموعا ۱۶۲ پرواز از ۱۸ مقصد فرودگاهی به سرزمین وحی انجام شد.

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که پروازهای حج دو ویژگی بارز داشت، گفت: یکی اینکه آماده‌سازی ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) در زمان کوتاه و خارج از تصور عملیاتی شد.

فرزادی پور اضافه کرد: ویژگی دوم نیز تعویض و تعمیر چند موتور هواپیما بود که اصلا فکرش را نمی کردیم برای پروازهای حج آماده شود.

وی با یادآوری اینکه چند نفر از کرو پروازی در ایام سفرهای حج به کرونا مبتلا شدند، اظهار کرد: با وجود تمام محدودیت ها با ۵ فروند هواپیما روزانه ۱۱ تا ۱۲ پرواز حج را انجام دادیم.

وی همچنین یکی از ویژگی های پروازهای حج امسال را کمترین تاخیر عنوان کرد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)