اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به عدم صدور به‌موقع ویزا برای زائران ایرانی خانه خدا توسط عربستانی‌ها، گفت: با کار مضاعف و تلاش جهادی،‌ بخشی از کارشکنی‌ها را پوشش می‌دهیم.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی‌بخش در آیین بدرقه اولین گروه زائران سرزمین وحی در فرودگاه حضرت امام (ره) اظهار کرد: انجام عملیات حج با همه محدودیت‌ها آغاز شد،‌بیش از ۲ ماه دستگاه‌های مختلف جلسات متعددی برگزار کردند تا ما بتوانیم با سربلندی حج تمام ایرانی را برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: از ۱۷ فرودگاه به علاوه فرودگاه امام پروازهای حج امسال انجام می شود.

وی افزود: هواپیماهای مورد نظر در آمادگی قرار دارند. ضمن این‌که ترمینال‌هایی که قرار است زائران را به سرزمین وحی منتقل کند -در فرودگاه‌ها- جدا شده است.

وی با اشاره به عدم صدور به‌موقع ویزا از سوی عربستانی‌ها،‌ تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با کار مضاعف و تلاش جهادی،‌آن بخشی از کارشکنی‌ها را پوشش دهیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اضافه کرد: امروز با تاکید وزیر راه،‌با رعایت حداکثر ایمنی ماموریت انتقال زائران را انجام می‌دهد. تلاش کرده‌ایم خود را با برنامه سازمان حج و زیارت تطبیق دهیم. این اتفاق افتاد و بعد از خاتمه عملیات حج ارزیابی دقیقی از عملکرد پرواز زائران صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی

بک لینک های تبلیغاتی

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)